PL

“Ponad 2 mln studentów zaufało oprogramowaniu plagiarismchecker.net, dzięki któremu mogą oni zachować swoje prace wolne od jakichkolwiek znamion plagiatu”.

Uniwersytety i instytucje edukacyjne nie tolerują plagiatorstwa i wobec studentów, którzy przywołują w swoich pracach słowa innych osób nie umieszczając przy tym odpowiednich przypisów mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje, takie jak usunięcie z kursu albo, co gorsza, usunięcie z uczelni.

plagiarismchecker.net jest darmowym oprogramowaniem, które w prosty sposób umożliwia studentom porównanie swoich esejów, prac pisemnych lub innych prac zaliczeniowych z zasobami miliona stron internetowych, czasopism, książek elektronicznych oraz referatów napisanych przez innych studentów.

plagiarismchecker.net sprawdza:

 • ponad 14 miliardów stron internetowych
 • ponad 2 miliony prac napisanych przez studentów
 • tysiące głównych publikacji, w tym podręczników, baz danych czasopism, książek elektronicznych, gazet i dzienników

plagiarismchecker.net jest bezpieczny, pewny i zaufało mu miliony studentów, nauczycieli oraz instytucji na całym świecie. A najlepsze jest to, że plagiarismchecker.net jest darmowy.

Aby skorzystać z oprogramowania plagiarismchecker.net wystarczy go tylko pobrać z sieci i zarejestrować swoje darmowe konto (zajmuje to zaledwie kilka sekund). Następnie należy wybrać dokument, który chce się poddać analizie i kliknąć, aby rozpocząć skanowanie. Jest to takie łatwe!

plagiarismchecker.net – pobierz teraz >

(?) W jaki sposób działa wykrywacz plagiatorstwa?

plagiarismchecker.net jest darmowym oprogramowaniem służącym do wykrywania plagiatorstwa. Program ten posiada przejrzysty interfejs, za pomocą którego można komputerowo poddać natychmiastowemu skanowaniu nawet kilka dokumentów.  Program wspiera szeroki zakres rodzajów plików, w tym dokumenty zapisane w formatach .doc, .ppt oraz .pdf.

Po wybraniu danego dokumentu do analizy i w kilka minut po zakończeniu jego skanowania, użytkownik otrzymuje indeks podobieństw między treścią swojej pracy a treścią zawartą w zasobach internetowych, dzięki czemu może precyzyjnie przeanalizować swoją pracę względem otrzymanych wyników. W odróżnieniu od innych programów skanujących, plagiarismchecker.net dokładnie przedstawia źródło podobnej treści – w ten sposób użytkownik może sprawnie poprawić wszelkie brakujące w jego pracy odwołania. Wyniki skanowania zostają zebrane są w jednym raporcie, który można zachować lub przekazać dalej.

Dokumenty można skanować dowolną ilość razy, bez względu na ich rozmiar. Pozwala to na wprowadzenie poprawek do swojej pracy, a następnie po raz kolejny poddanie jej analizie. Skanować można tak często, jak tylko się zechce – korzystanie z oprogramowania jest nieograniczone.

*Jeśli treść eseju użytkownika wykazuje podobieństwa do eseju napisanego przez innego studenta, w celu zachowania poufności, esej danego studenta nie zostanie przedstawiony – zamiast tego, przedstawiony zostanie współczynnik podobieństwa. 

plagiarismchecker.net – pobierz teraz >

 (?) Dlaczego plagiarismchecker.net jest lepszy od innych oprogramowań?

 • Jest darmowy
 • Naprawdę działa – wypróbuj go!
 • Wszystkie aktualizacje są darmowe
 • Można skanować dowolną ilość dokumentów, bez względu na ich rozmiar
 • Można skanować wiele różnych typów dokumentów
 • Jeden dokument można skanować wiele razy
 • Sprawdza miliardy stron internetowych, referatów oraz publikacji, w tym ponad 2 miliony dokumentów, do których dostępu nie mają inne oprogramowania
 • Korzysta z technologii .net, która jest bardziej dokładna od technologii stosowanej przez skanery on-line
 • Użytkownik otrzymuje nie tylko informacje o istnieniu podobnej treści, ale także jej źródło i kontekst – inne skanery nie oferują takiej funkcji
 • Nie pobieramy prac użytkowników i ich nie sprzedajemy, co czynią inne firmy oferujące “darmowe’ skanowanie
 • Nie marnujemy czasu użytkownika na pokazywanie mu zbędnych sztuczek, takich jak sprawdzanie pisowni lub gramatyki – pisownię i gramatykę można łatwo sprawdzić w edytorze tekstu
 • Został stworzony przez zaufaną i zarejestrowaną firmę ze swoją siedzibą w Wielkiej Brytanii (poniżej znajdują się dalsze informacje o nas)

plagiarismchecker.net – pobierz teraz >

(?) Jakie języki obsługuje plagiarismchecker.net?

plagiarismchecker.net jest skuteczny w skanowaniu wszelkich dokumentów napisanych we wszystkich językach, które oparte są na łacińskim alfabecie. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować efektywności oprogramowania plagiarismchecker.net podczas skanowania dokumentów zapisanych w innych systemach pisma.

(?) Czy skaner plagiatorstwa plagiarismchecker.net jest bezpieczny?

Skaner plagiatorstwa plagiarismchecker.net jest szybki, pewny i bezpieczny. Po zeskanowaniu danego dokumentu zostaje on zapisany w naszej bazie danych dla celów porównawczych podczas wykonywania przyszłych analiz. Jeśli inny użytkownik zeskanuje swój dokument, i jego treść będzie podobna do treści w twoim dokumencie – użytkownik ten nie zobaczy twojej pracy – zobaczy on tylko współczynnik podobieństwa do twojej pracy. Więcej informacji dotyczących przechowywania i przetwarzania dokumentów znajduje się na naszej głównej stronie internetowej.

plagiarismchecker.net – pobierz teraz >

(?) Kto stworzył oprogramowanie plagiarismchecker.net?

Skaner plagiatorstwa plagiarismchecker.net został stworzony przez brytyjską firmę świadczącą usługi edukacyjne, plagiarismchecker.net Limited, początkowo na potrzeby swojego własnego zespołu. plagiarismchecker.net jest zarejestrowaną firmą brytyjską (Nr rejestracyjny: , Nr rejestracyjny VAT: ), licencjonowaną zgodnie z postanowieniami ustawy o kredycie konsumenckim (Nr licencji: ) oraz jest zarejestrowanym kontrolerem danych (Nr: ).

W chwili, gdy firma plagiarismchecker.net postanowiła udostępnić oprogramowanie swoim studentom i pracownikom naukowym, zostało ono przytłoczone wysokim stopniem zainteresowania, co też spowodowało, że plagiarismchecker.net musiał zostać ponownie zaprojektowany tak, aby spełniać rosnące żądania.   W chwili obecnej plagiarismchecker.net jest jednym z najczęściej wybieranych oprogramowań do wykrywania plagiatorstwa i jest powszechnie stosowany w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Malezja, Indie, Pakistan, Kanada, Holandia, Irlandia, Republika Dominikany, Singapur, Brazylia, Sri Lanka, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Hong Kong, Hiszpania, Indonezja, Australia, Niemcy, Francja oraz Arabia Saudyjska.

Zespół plagiarismchecker.net’a świadczy również profesjonalne usługi oceny, edycji oraz korekty tekstów. Usługi te świadczone są przez wykwalifikowanych wykładowców doświadczonych w udzielaniu pomocy studentom zarówno na studiach licencjackich, magisterskich, jak i podyplomowych.

plagiarismchecker.net – pobierz teraz >

(?) Czy współpracujecie z Uniwersytetami?

Tak, oferujemy płatne licencje – często korzystają z nich nauczyciele oraz instytucje edukacyjne, które szukają bardziej realistycznych oraz niedrogich alternatyw do naszej konkurencji na rynku – serwisu antyplagiatowego Turnitin.  Warunki licencji mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, w związku z czym są bardziej atrakcyjne od uciążliwych warunków narzucanych przez inne firmy.

Jesteśmy w stanie włączyć w proces skanowania biblioteki dokumentów (na przykład wcześniejsze eseje) posiadane przez nauczycieli lub Uniwersytety. Dokumenty te są bezpiecznie przechowywane i korzysta się z nich tylko dla potrzeb danego klienta oraz jego celów porównawczych.

Kontakt z nami >