TR

“2 milyondan fazla öğrenci çalışmalarını emek hırsızlığından korumak için plagiarismchecker.net’a güveniyor “.

Üniversiteler ve eğitim kuruluşları emek hırsızlığı konusunda oldukça katılar ve gerekli güveni vermeyerek diğer insanların kelimelerini yazınıza eklerseniz, dersten çıkarılabilir ya da daha da kötüsü üniversiteden atılabilirsiniz.

plagiarismchecker.net tek bir kolay adımda diğer öğrencilerin yazdıkları milyonlarca online web sayfası, bilimsel yayın, elektronik kitap ve yazılı ödev ile denemelerinizi, bitirme tezlerinizi ve ödevlerinizi karşılaştırarak kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir emek hırsızlığı kontrol programıdır.

plagiarismchecker.net:

 • 14 milyar+ web sayfasını
 • 2 milyon+ öğrenci ödevini
 • Ders kitabı yayımcıları, bilimsel yayın veri tabanları, elektronik kitaplar, gazeteler ve dergiler dahil binlerce en iyi yayını kontrol eder.

plagiarismchecker.net güvenlidir ve tüm dünya çapında milyonlarca öğrencinin, öğretmenin ve kuruluşun güvenini kazanmıştır ve hepsinden iyisi plagiarismchecker.net ücretsizdir.

plagiarismchecker.net’ı kullanmak için, basit bir şekilde yazılımı indirin ve ücretsiz bir hesap için kaydolun (sadece birkaç saniyenizi alır). Sonra belgenizi plagiarismchecker.net’a ekleyin ve taramak için tıklayın. İşte bu kadar kolay!

Şimdi plagiarismchecker.net’ı indirin >

(?) Emek hırsızlığı tespit programınız nasıl çalışıyor?

plagiarismchecker.net doğrudan bilgisayardan alacağınız bir ya da daha fazla belgeyi taramanıza izin veren kolay bir arayüze sahip ücretsiz bir emek hırsızlığı yazılımıdır. En popüler ofis yazılımı dosyaları, powerpoint ve pdf belgeleri dahil, birçok belge türü desteklenir.

Belgenizi ekler eklemez, tarama bittikten birkaç dakika sonra, eşleşen herhangi bir içeriği görebilecek ve çalışmanız* ile yan yana karşılaştırabileceksiniz. Diğer tarayıcıların aksine, eşleşen içeriğinizin kaynağının nerede olduğunu tam olarak görebilirsiniz – böylece eksik referansları kolayca düzeltebilirsiniz. Sonuçlar isterseniz kaydedebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir raporda harmanlanabilir.

Revizyonlar yapmanızı ve defalarca yeniden kontrol etmenizi sağlayan bu ürün ile, belgenizi, ne kadar büyük olduğuna bakmaksızın, istediğiniz gibi defalarca tarayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sıklıkta tarama yapabilirsiniz – kullanım tamamen sınırsızdır.

*Denemeniz başka bir öğrencinin denemesi ile eşleşiyorsa, gizlilik nedeniyle söz konusu öğrencinin denemesini göstermiyoruz – bunun yerine, eşleşme yüzdesini gösteriyoruz.

Şimdi plagiarismchecker.net’ı indirin >

 (?) Niçin plagiarismchecker.net diğer tarayıcılardan daha iyi?

 • Ücretsiz
 • Gerçekten işe yarıyor – deneyin!
 • Tüm güncellemeler ücretsiz
 • Boyutlarına bakmaksızın, istediğiniz sayıda belgeyi tarayabilirsiniz
 • Birçok farklı türde belgeyi tarayabilirsiniz
 • Aynı belgeyi istediğiniz sıklıkta tarayabilir ve yeniden tarayabilirsiniz
 • Başka hiçbir tarayıcının erişiminin olmadığı 2 milyon+ belge dahil, milyarlarca web sayfası, yazılı ödev ve yayını kontrol eder
 • Yalnızca online tarayıcılar tarafından kullanılan yüksek hatasızlık kalitesine sahip .net teknolojisini kullanır
 • Çalışmanızın bir kaynağın içeriği ile eşleştiğini görmenin yanı sıra, diğer tarayıcıların aksine ortamdaki kaynağı ve içeriği görebilirsiniz
 • Sözde  “ücretsiz’ tarayıcıları öneren diğer şirketlerin yaptığı gibi denemenizi alıp satmayız
 • Halihazırda kelime işleyen yazılımınızda kolayca uygulayabileceğiniz telaffuz ve dilbilgisi kontrolleri gibi ekstra ıvır zıvırlar ile zamanınızı harcamayız
 • İngiltere orijinli güvenilir, tescilli bir şirket tarafından üretilmiştir (aşağıda bizim hakkımızda daha fazla bilgi okuyabilirsiniz)

Şimdi plagiarismchecker.net’ı indirin >

(?) plagiarismchecker.net hangi dilleri destekliyor?

plagiarismchecker.net Latin alfabesi kullanan herhangi bir dilde yazılmış bir belgeyi taramada etkindir. Diğer yazı sistemleri kullanılarak kaydedilmiş belgelerle kullanıldığında plagiarismchecker.net’ın etkinliğini garanti edemeyiz.

(?) plagiarismchecker.net emek hırsızlığı tarayıcısı güvenli mi?

plagiarismchecker.net emek hırsızlığı kontrol programı hızlı ve güvenlidir. Çalışmanızı taradıktan sonra, gelecekte yapılacak taramalarla karşılaştırmak amacıyla çalışmanızı güvenli bir şekilde saklıyoruz. Başka bir kullanıcı belgenizle eşleşen bir belge tarıyorsa, sizin çalışmanızı görmeyecektir – yalnızca çalışmanızla eşleşme yüzdesini görecektir. Websitemizin anasayfasında çalışmanızı nasıl sakladığımız ve işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi okuyabilirsiniz.

Şimdi plagiarismchecker.net’ı indirin >

(?) plagiarismchecker.net’ı kim yarattı?

plagiarismchecker.net emek hırsızlığı kontrol programı başlangıçta bir İngiliz eğitim hizmetleri şirketi olan plagiarismchecker.net Limited tarafından kendi ekibinin kullanımı için tasarlanmıştı. plagiarismchecker.net Tüketici Kredisi Kanunu (Lisans No: ) ve bir Tescilli Veri Kontrol Programı (No: ) uyarınca ruhsat verilen tescilli, yerleşik (Tescil No: , KDV Kayıt No: ) bir İngiliz şirketidir.

plagiarismchecker.net yazılımı öğrencilerin ve araştırmacıların kullanımına açmaya karar verdiğinde, talep karşısında yetersiz kaldı ve plagiarismchecker.net aşırı talebi karşılamak için yeniden yapılandırmak zorundaydı. Şimdi, plagiarismchecker.net; ABD, İngiltere, Malezya, Hindistan, Pakistan, Kanada, Hollanda, İrlanda, Dominik Cumhuriyeti, Singapur, Brezilya, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong, İspanya, Endonezya, Avustralya, Almanya, Fransa ve Suudi Arabistan çapında gösterdiği büyük varlıkla, emek hırsızlığı tespitinde Dünya Çapında en önde gelen tercihlerden biridir.

plagiarismchecker.net ekibi ayrıca öğrencilere lisans ve lisans üstü derecelerde daha başarılı olmaları için yardım etme konusunda tecrübeli ve kalifiye öğretim üyeleri tarafından uygulanan profesyonel değerlendirme, düzenleme ve redaksiyon hizmetleri sunuyor.

Şimdi plagiarismchecker.net’ı indirin > 

(?) Üniversitelerle çalışıyor musunuz?

Evet, ücretli lisanslar öneriyoruz – bunlar genellikle piyasadaki rakibimiz turnitin’e göre daha gerçekçi ve düşük maliyetli bir alternatif arayan öğretmenler ve kuruluşlar tarafından kullanılırlar. Bu lisansların şartları bireysel kullanıcıya uyması için isteğe göre özelleştirilebilir ve genellikle diğer şirketlerin talep ettiği ağır şartlardan daha cezbedicidir.

Tarama işlemine öğretmenlerin ya da Üniversitelerin kendi belge kütüphanelerini (örneğin geçmiş denemeler) dahil edebiliyoruz ve bunlar yalnızca bu kullanıcının kullanması ve karşılaştırma yapması için güvenli bir şekilde saklanıyor.